Graveeritud tooted on parimad kingitused nii enesele kui ka sõbrale, kuna võimalus on luua midagi ainulaadset ning erilist! Tule loe, kuidas saaksid ka sina täpselt sellise graveeringuga toote, nagu hing ihkab.

 

Lasergraveerimise võimalused

Graveerimine sai alguse ligi 500000 aastat tagasi, kui tekkis vajadus märgistada ning  kaunistada esemeid. Meie teeme endast kõik võimaliku, et isikupärastamine ning ainulaadsus püsiks..

Meie võimekus on graveerida kõikidele meie e-poes pakutavatele toodetele, mis on pikkuselt lühemad kui 32 sentimeetrit ning laiuselt lühemad kui 24 sentimeetrit.

Välja on kujunenud meie klientide lemmik tooted, millele graveerida ning seda juhib selgesti meie poolt pakutav „Keskmine Saarest Lõikelaud 32×20“ ning toode on leitav SIIT. Kõikidele toodetele, mis vastavad eelpool mainitud kriteeriumitele, saab graveerida TÄPSELT SEDA, MIDA TEIE SOOVITE.

Meie meeskonna lemmik toode, millele graveerida, on kadakamosaiigist kuumaalus, mille keskel asetseb teie soovitud tekst, pilt või kujund. 

Kui teil tekkis soov ja tahtmine enesele või sõbrale isikupärane ning ainulaadne toode valmistada, siis kirjutage oma ideest nobedik@gmail.com

Soov

Edastage meie meiliaadressile lasergraveerimise soov, mis lisaks muule sisaldab:
1) Soovitud toode
2) Pildi graveerimisel pildifail või link
3) Kirja graveerimisel teksti sisu 4) Graveeringu asukoht tootel

Visand

Koostame vastavalt Teie soovidele visandi ning edastame Teile pildiformaadis

Kinnitus

Visandi saatmisel ootame Teie kinnitust tegemaks kindlaks, et tootele saab just Teie visioon!

Töö

Lasergraveerimise ja viimistluse viime ise läbi tagamaks parima kvaliteedi

Tarne

Toote valmimisel jõuab tellimus Teieni läbi Omniva tarneviiside või käest-kätte!